Lise 44 – Datça

Datça’da en güçlü eğitim destek ve danışmanlığı: Lise 44
+ Açık alan, temiz havada çalışmak için: Lise 44 🌿🌿🌿
+ Fizik ve sayısal “canavarı” olmak için: 
Lise 44 ⭐️⭐️⭐️

Aslında biz Datçalı sayılırız – 1987’den beri…
Ve 2019’la birlikte artık daha da bir Datçalıyız..🙂

Bugüne kadar, Datça’da olmadığımız zamanlardaki(!) İTÜ – Boğaziçi – Mimar Sinan gibi köklü okullardan derecelerle mezuniyetlerin de verdiği deneyimle, gençlerimize en güçlü desteği verebilmek için birlikteyiz. Bunun yanında, farklı ülkelerdeki en iyi okullarda bulunan arkadaşlar da katkılarıyla Lise 44‘te – çok yakınınızda.

Öğrenciler👩🏻‍🎓👨🏼‍🎓 ve aileleri, gerek yurtdışındaki eğitim fırsatları, gerekse yurtiçinde doğru okulları seçme kriterleri ve imkanlarından genelde az haberdarlar. Bu durum, İstanbul gibi büyükşehirlerde dahi böyle.

Bunun yanında, öğrencilerin doğru çalışma konusunda kendilerini geliştirmeleri de iyi okullara girmede ciddi bir kriter. Doğru çalışma, kesinlikle fazla çalışmak veya en çok test sorusunu çözmek değil ❌

Bu kapsamda, gençlerimizin kendilerini çok daha iyi gösterebilmeleri, performanslarını en üst düzeye çıkararak en doğru okullara🏛 girebilmeleri için Lise 44’teyiz.

Lise 44’te;
– Okul seçimi
– Stratejik çalışma
– Zayıf yönleri belirleme ve güçlendirme
– Çalışma ortamını/programını düzenleme
– Yurtdışında eğitim için doğru yönlendirme ve hazırlık için birlikteyiz.

Datça’da yaşayan gençlere ihtiyaçlarına uygun ve kendilerine özel hazırlanan programlarla, ve de yepyeni “açık havada çalışma”🌴🌴🌴 konseptimizle, en güçlü destek için buradayız.

En iyi okullarda artık Datça’dan daha fazla genç olsun! 🚀🚀🚀

Katılım için: lise44datca@gmail.com

 

 

 

 

Tagged

Leave a Reply

Your email address will not be published.