Lise 44

Datçalı arkadaşlarımıza -ve de özellikle 6 Şubat depremlerini yaşayarak Datça’ya gelen gençlerimize- ücretsiz eğitim destek ve danışmanlığı: Lise 44 🌿🌿🌿

Aslında biz Datçalı sayılırız – 1987’den beri…
Ve 2019’la birlikte artık daha da bir Datçalıyız..🙂

Bugüne kadar, Datça’da olmadığımız zamanlardaki(!) İTÜ – Boğaziçi – Mimar Sinan gibi köklü okullardan derecelerle mezuniyetler ve yurtdışındaki okul deneyimlerimizle, gençlerimize en güçlü desteği verebilmeyi isteriz. Bu kapsamda, Datça’da yaşayan gençler ve de özellikle 6 Şubat sonrası deprem bölgesinden Datça’ya gelen gençlerimiz Lise 44‘e başvurabilirler.

👩🏻‍🎓👨🏼‍🎓 ve aileleri, gerek yurtdışındaki eğitim fırsatları, gerekse yurtiçinde doğru okulları seçme kriterleri ve imkanlarından genelde az haberdarlar. Bu durum, İstanbul gibi büyükşehirlerde dahi böyle.

Bunun yanında, öğrencilerin doğru çalışma konusunda kendilerini geliştirmeleri de iyi okullara girmede ciddi bir kriter. Doğru çalışma, kesinlikle fazla çalışmak veya en çok test sorusunu çözmek değil ❌

Bu kapsamda, gençlerimizin kendilerini çok daha iyi gösterebilmeleri, performanslarını en üst düzeye çıkararak en doğru okullara🏛 girebilmeleri için Lise 44’teyiz.

Lise 44’te;
– Okul seçimi
– Stratejik çalışma
– Zayıf yönleri belirleme ve güçlendirme
– Çalışma ortamını/programını düzenleme
– Yurtdışında eğitim için doğru yönlendirme ve hazırlık için birlikteyiz.

“Tamamen açık havada bulunan ortamımızla 🌴🌴🌴” size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

İletişim için: lise44datca@gmail.com