Lise 44

Aslında biz aile olarak Datçalı sayılırız – 1987’den beri…
Ve 2019’la birlikte artık daha da bir Datçalıyız! 🙂

Bugüne kadar, Datça’da olmadığım süre içinde İTÜ – Boğaziçi – Yıldız – Mimar Sinan şeklinde 4 üniversitede farklı farklı bölümlere girdim ve bitirdim [Tezime son halini verdiğimde Mimar Sinan mezuniyeti seneye🙃]. Bunlar arasında şık birincilikler de geldi..🏆 ; )

Ve şimdi, aynı seviyedeki eğitim danışmanlığı ile, Datça’daki potansiyelimizi en etkin şekilde kullanarak, orta ve lisedeki gençlerimize eğitimlerinde en güçlü desteği verebilmek için bundan böyle onlarla birlikteyiz…

Türkiye🇹🇷 ve Dünya’da🌏 en iyi okullarda bulunarak okullarını derecelerle bitirmiş bağlantılarımın da deneyim ve katkılarıyla beraber, Eylül 2019’dan itibaren 4-4’lük bir akademik danışmanlık ve lise-üniversite hazırlığı için Lise 44‘te çok yakınınızdayız.

Öğrenciler👩🏻‍🎓👨🏼‍🎓 ve aileleri, gerek yurtdışındaki eğitim fırsatları, gerekse yurtiçinde doğru okulları seçme kriterleri ve imkanlarından genelde çok az haberdar oluyorlar. Bu durum, İstanbul gibi büyükşehirlerde dahi böyle.

Bunun yanında, öğrencilerin doğru çalışma konusunda kendilerini geliştirmeleri de iyi okullara girmede ciddi bir kriter. Doğru çalışma, kesinlikle çok ders çalışmak veya çok test çözmek değil ❌.

Bu kapsamda, gençlerimizin kendilerini çok daha iyi gösterebilmeleri, performanslarını en üst düzeye çıkarabilmeleri, kapasitelerini en güçlü şekilde ortaya koyarak🌟 en doğru okullara🏛 girebilmeleri için Lise 44’teyiz.

Lise 44’te;
– Okul seçimi
– Bölüm seçimi
– Stratejik ders çalışma
– Zayıf yönleri belirleme ve güçlendirme
– Çalışma ortamını/programını düzenleme
– Ders başarısını takip etme
– İhtiyaç olan konuları birlikte çalışma
– Üniversiteye hazırlık
– Yurtdışında eğitim için doğru yönlendirme ve hazırlık için birlikteyiz.

Hem Datça’da yaşayan gençlere yaz ve yaz sonrasında, hem de tatilini Datça’da geçiren arkadaşlarımıza ihtiyaçlarına uygun – kendilerine özel hazırlanan programlarla, ve de yepyeni “açık havada çalışma”🌴 ve “birlikte çalışma”🧗🏻‍♂️ sistemleriyle, destek ve danışmanlık için buradayız.

En iyi okullarda artık Datça’dan daha fazla genç olsun! 🚀

Adresimiz: Lise Cd. No:44 Datça

Daha fazla bilgi ve iletişim için: lise44datca@gmail.com