Lise 44 – Datça

Aslında biz aile olarak Datçalı sayılırız – 1987’den beri…
Ve 2019’la birlikte artık daha da bir Datçalıyız! 🙂

Bugüne kadar, Datça’da olmadığım zamanlarda “🙃” İTÜ-Boğaziçi-Yıldız-Mimar Sinan şeklinde 4 üniversitede 4 farklı bölümü bitirdim [Mimar Sinan 2020’de bitecek]. Bitirirken aralarda bölüm birincilikleri de geldi..🏆 ; )

Ve şimdi, aynı güçteki eğitim danışmanlığı ile, Datça’daki potansiyelimizi en iyi şekilde kullanıp, orta ve lisedeki gençlerimize en güçlü desteği verebilmek için bundan böyle birlikteyiz.

Türkiye🇹🇷 ve Dünya’da🌏 en iyi okullarda bulunarak okullarını derecelerle bitirmiş bağlantılarımın da deneyim ve katkılarıyla beraber, Eylül 2019’dan itibaren 4-4’lük bir akademik danışmanlık ve üniversite hazırlığı için Lise 44‘te çok yakınınızdayız.

Öğrenciler👩🏻‍🎓👨🏼‍🎓 ve aileler, gerek yurtdışındaki eğitim fırsatları, gerekse yurtiçinde doğru okulları seçme kriterleri ve imkanlardan genelde çok az haberdar oluyorlar. Bu durum, İstanbul gibi büyükşehirlerde dahi böyle.

Bunun yanında, öğrencilerin doğru çalışma konusunda kendilerini geliştirmeleri de iyi okullara girmede ciddi bir kriter. Doğru çalışma, kesinlikle çok ders çalışmak veya çok test çözmek değil ❌.

Bu kapsamda, gençlerimizin kendilerini çok daha iyi gösterebilmeleri, performanslarını en üst düzeye çıkarabilmeleri, kapasitelerini en güçlü🌟 şekilde ortaya koyarak en doğru okullara🏛 girebilmeleri için Lise 44’teyiz.

Lise 44’te;
– Okul seçimi,
– Bölüm seçimi,
– Stratejik ders çalışma,
– Zayıf yönleri belirleme ve güçlendirme,
– Çalışma ortamını/programını düzenleme,
– Ders başarısını takip etme,
– İhtiyaç olan konuları birlikte çalışma,
– Üniversiteye hazırlık,
– Yurtdışında eğitim için doğru yönlendirme ve hazırlıkta sizinle birlikteyiz.

Hem Datça’da yaşayan gençlere yaz ve yaz sonrasında, hem de tatilini Datça’da geçiren arkadaşlarımıza ihtiyaçlarına uygun – kendilerine özel hazırlanan programlarla destek ve danışmanlık için buradayız.

En iyi okullarda artık Datça’dan daha fazla genç olsun 🚀

Adresimiz: Lise Cd. No:44 Datça

Daha fazla bilgi ve iletişim için: lise44datca@gmail.com

 

 

2019 içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.